NOVINKY


 

Po třech a půl měsících od narození jsou všechna štěňátka spokojená v nových rodinách u kterých se mají skvěle a je o ně dobře postaráno. My jim přejeme hodně štěstí, radosti a málo nudy v jejich nových rodinách! :) Zároveň jsme se rozhodli nechat si jedno štěňátko sami a to Alánka, který je tak novým členem naší rodiny.

Po osmi týdnech života našich prcků proběhla kontrola vrhu klubem švýcarských salašnických psů. Všichni jsou zdraví, krásní, macatí a byli všichni označeni za standard :)

Tak dnes je to přesně jeden měsíc od toho kdy se nám doma vyklubalo 9 malých kuliček. Uteklo to jako voda a prckům už rostou zoubky takže začínají okusovat vše kolem sebe. Zvědavě pobíhají po okolí a prozkoumávají co se dá a hlavně jsou všichni zdraví a mají se k světu.

Včera 18.9.2017 jsme na svět přivítali 9 malých přírůstků. Messie se narodilo 6 zdravých pejsků a 3 zdravé fenky. Všichni teď sají mléko o sto šest od své unavené, ale spokojené maminy. Zítra přidáme pár fotek. :)

Sonografické vyšetření potvrdilo, že krytí dne 22. 7. 2017 bylo úspěšné a naše Messie bude společně s Alfem z Krásné Jasné mít štěňátka. Bude to náš první vrh A a vypadá to, že se hned můžeme těšit na bohatou nadílku malých chlupáčů :-). Předpokládaný termín vrhu je 21. 9. 2017. Přijímáme předběžné rezervace.

Krytí

12.07.2017

Tak nám Mesie začla hárat a příští týden pojedeme poprvé nakrývat. Za ženicha a krycího psa jsme jí vybrali Alfa z Krásné Jasné. Tak se snad vše vydaří a dočkáme se nových přírůstků.